m

enu

Ladies Night 5 marca 2016 fotorelacja
7 marca 2016, 20:23

5 marca odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet. W tym dniu (jak co roku) postaraliśmy się podejść bardziej ambitnie do tego wydarzenia 🙂 W tym roku byli z nami:
Salon Fryzur i Urody Image, który w profesjonalny sposób, dzięki właścicielom i swoim modelkom zaprezentował nowe trendy we fryzjerstwie i kosmetyce, które z gracją i uśmiechem weszły na wybieg i zostały nagrodzone oklaskami. Drugim partnerem był Sklep z odzieżą ” By o la la” który pokazał swoją najnowszą kolekcję wiosna/lato 2016. Były pokazy sukienek, płaszczy, butów i dodatków, co w połączeniu z pięknymi kobietami i muzyką z „pretty woman” zrobiło duże wrażenie na publiczności. Część pokazową zakończyła właścicielka Studia Pole Dance, Pani Mariola Ulewicz, kóra najpierw krótko opowiedziała na czym ten sport polega i co można osiągnąć, a następnie zaperezentowała 3 minutowy występ. Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w Ladies Night (Panom również, choć byli dużą mniejszością tego wieczoru) Dziękujemy wszystkim firmom za pokazy oraz za nagrody dla naszych pięknych Pań.
Podziękowania również dla DJ Przemka za poprowadzenie imprezy. Zdjęcia dzięki DDWłocławek oraz Centrum Sceny Włocławek. P.S. Już teraz zapraszamy na Pin Up Party 23 kwietnia 🙂

 

Zdjęcia z imprezy poniżej w linku

 

http://garagehotel.pl/galeria/nggallery/wydarzenia/ladies-night-5-marca-2016